Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Już na studiach jako jedną ze specjalizacji wybrałam „trening i warsztaty psychologiczne”.  Ponieważ praca z ludźmi metodami warsztatowymi interesowała mnie najbardziej, zdecydowałam się na kontynuowanie nauki po studiach w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej „INTRA”. Tam ukończyłam „Szkołę treningu i warsztatu psychologicznego” oraz „Trenerską grupę stażową” , która przygotowała mnie do samodzielnej pracy.

 

Kolejnym etapem mojego rozwoju było ukończenie studiów podyplomowych nadających kwalifikacje pedagogiczne w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, gdzie aktualnie prowadzę zajęcia z  psychologii dla studentów studiów podyplomowych.

 

Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci z różnymi problemami natury psychologicznej. Zajmuję się również nauką technik efektywnego uczenia się i zapamiętywania (mnemotechniki). Prowadzę również warsztaty dla dorosłych (komunikacja, asertywność, budowanie zespołu, radzenie sobie ze stresem, twórczość czy trening umiejętności rodzicielskich).