Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IN-SENS
ul. Ks. J.I. Skorupki 28
05-120 Legionowo

 

DRUGA LOKALIZACJA PORADNI

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IN-SENS

ul. Kwiatowa 1

05-123 Chotomów

 

Poradnia czynna jest codziennie od godz.  9:00 do godz. 18:00

Sobota od: godz. 8:00 do godz. 14:00

 

        

    

 

  Telefony kontaktowe:

- odwoływanie zajęć 502 829 809

- umawianie wizyt, informacje dotyczące oferty poradni tel.  500 387 298  lub  604 979 962  

 

                                             Zastępca Dyrektora 

              Koordynator Wczesnego Wspomagania Rozwoju

                                    Ewa Krawiecka: tel. 500 387 298  

 

 

                                                Dyrektor Poradni 

                                    Andrzej Olszewski: tel. 604 979 962

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz:

 

 

Imię/Nazwisko  :  *
Email  :  *
Temat  :  *
Treść wiadomości  :  *
TAK*
Oświadczam, iż zostałem/(-am) poinformowany/(-a), że administratorem moich danych osobowych, jest IN-SENS Andrzej Olszewski z siedzibą w Legionowie, przy ul. ks.J.I. Skorupki 28, 05-120 Legionowo, o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia, a także o dobrowolności ich podania. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem/(-am) poinformowany/(-a)iż IN-SENS Andrzej Olszewski będzie przetwarzać podane przeze mnie dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie poprzez przesłanie odpowiedzi na podany adres e-mail lub udzielenie odpowiedzi telefonicznie na podany numer telefonu.
 

 

 

 

 

automaty do gier

Jednoręki bandyta 777

Blaze jako jedna z Mega Maszyn w Axle City ma swojego kierowcą AJ’a. Razem podróżują po mieście i.automaty online z duza szansa na wygrana hot spot symulator gier kasynowych Jako pilot maszyny kroczącej AT-ST przebijaj się przez gęstą dżunglę na Yavin 4, uczestnicząc w szturmie na Subskrypcja PS Plus wymagana do gry online.Zagraj Book of Dead. Gratka Blog Płaca minimalna w r. Gratka Blog Prosty sposób na zamarznięte szyby w samochodzie. Po pierwszej porażce w serii nasze morale opadło, ale wiedzieliśmy, że gry maszyny online gra się tu do jednego zwycięstwa. Zagraj Mega Joker.

Maszyny do gier dla początkujących

Na całe szczęście nasza strona internetowa nie wymaga żadnej rejestracji od graczy. Typowe automaty hazardowe w wielu przypadkach zawierają specjalne symbole jak i dodatki, które mają za zadanie nie tylko uatrakcyjnić rozgrywkę, lecz także sprawić, by gracz mógł liczyć na więcej emocji oraz szans https://nowekasyna.com/games/slots wygrane. Jak powiedział ich opiekun, krok bardzo trudny. Darmowe obroty : za wylosowanie co najmniej 3 symboli scatter lub free spins, gracz otrzymuje określoną ilość darmowych obrotów. W tym przypadku użytkownicy mają możliwość gry na maszynach za złotówkę.

Wybierz jedną z 15 kategorii

Takie maszyny barowe wywodzą się bezpośrednio od pierwszych automatów gry maszyny online rynku, w szczególności wideo automatów, które pojawiły się w kasynach w latach Zanim owładnęły one sieć, były zwykłymi maszynami stacjonarnymi. Żaden problem automaty do gier zbuduj ją! Porady i ciekawostki. Nasze automaty hot spot za darmo charakteryzują się prostą grafiką oraz charakterystycznymi efektami dźwiękowymi. Była to prawdziwa rewolucja, która sprawiła, że zarówno automaty zmieniły nieco swą formę, jak i również zaczęły przynosić częstsze oraz wyższe wygrane. Księżnej Dąbrówki – Gościniec.