Skip to content Skip to footer

In-Sens

Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna “IN-SENS” została założona w 2013r.

Statutowym celem Poradni jest udzielanie wszechstronnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz szerzenie wiedzy psychologiczno-pedagogicznej.

 Wychodząc na przeciw potrzebom dzieci i rodzin, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Legionowie udziela specjalistycznej, kompleksowej pomocy dzieciom, młodzieży oraz dorosłym, którzy potrzebują wsparcia. Prowadzimy usługi z zakresu diagnozy, terapii, a także poradnictwa skierowanego do rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Dokonujemy ocen rozwoju dzieci od 3 miesiąca życia, gotowości szkolnej, oceny braku przeciwwskazań psychologicznych dla dzieci grających w teatrze, filmie, reklamie oraz kandydatów do szkół artystycznych i innych.

W ramach działalności Poradni doświadczeni specjaliści udzielają konsultacji, diagnozują opiniują, a także prowadzą terapie. Oferujemy również wsparcie dla rodziców i opiekunów oraz nauczycieli. Dzięki wpisowi do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych m.st. Warszawy.

Nasze opinie są honorowane przez szkoły i komisje egzaminacyjne.

W ramach Poradni realizujemy program Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, w ramach którego dzieci w wieku 0-7 lat mogą korzystać bezpłatnie z wielu terapii.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych specjalistów, stale podnoszących swoje kompetencje, którzy z pasją i oddaniem pracują z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, prowadząc na samym początku wnikliwą obserwację, a następnie dobierając odpowiednie metody, techniki i narzędzia dydaktyczne, by móc rozpatrywać jego trudności na wielu płaszczyznach.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Poznaj naszych specjalistów

Personel

Andrzej Olszewski

Psycholog, Terapeuta SI

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.

Agnieszka Hryszkiewicz

Logopeda, Pedagog specjalny

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.

Anna Szkopek

Oligofrenopedagog, Terapeuta SI

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.

Dorota Jaksim

Psycholog

Consectetur adipiscing elit, sed do euism onsectetur adipiscing elit, sed.